Інтерфакс-Україна
12:43 04.12.2012

Через негоду в Криму знеструмлено понад 20 населених пунктів - МНС

1 хв читати
Через негоду в Криму знеструмлено понад 20 населених пунктів - МНС

У зв'язку з сильним вітром у Криму повністю відключені від електропостачання 22 села і частково знеструмлені шість населених пунктів.

Як повідомляє у вівторок головне територіальне управління МНС у Криму, повністю відключені від електропостачання 8 сіл Чорноморського р-ну Криму, 2 села в Первомайському р-ні Криму, 12 сіл у Джанкойському р-ні Криму. Також у Джанкойському районі частково знеструмлено два села, а в Кіровському районі частково знеструмлено чотири населених пункти.

До відновлення електропостачання залучені ремонтні бригади районних електричних мереж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА