Інтерфакс-Україна
10:23 05.12.2012

Електропостачання відновлено в усіх населених пунктах України, що постраждали від негоди

1 хв читати
Електропостачання відновлено в усіх населених пунктах України, що постраждали від негоди

До кінця доби 4 грудня аварійні бригади обленерго відновили електропостачання 302 населених пунктів у 14 областях України, які 3 грудня були знеструмлені внаслідок негоди та спрацювання систем захисту ліній електропередач, повідомляє Міністерство надзвичайних ситуацій у середу.

Як повідомлялося, протягом 3 грудня і в ніч на 4 грудня в результаті спрацювання систем захисту ліній електропередач унаслідок несприятливих погодних умов сталося знеструмлення 302 населених пунктів в 14 областях України.

Унаслідок сильних поривів вітру, мокрого снігу з дощем сталося знеструмлення 86 населених пунктів у Херсонській області, 43 - у Київській, 33 - у Дніпропетровській, 30 - у Полтавській, 29 - в Одеській, 25 - у Запорізькій, 12 - у Чернігівській, 11 - у Вінницькій області.

Окрім цього, в Миколаївській області були знеструмлені вісім населених пунктів, у Житомирській та Луганській областях знеструмлені по шість населених пунктів, у Кіровоградській - 5, у Черкаській і Волинській областях були знеструмлені по чотири населені пункти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп закликав члена ради керівників ФРС Лізу Кук піти у відставку через звинувачення в шахрайстві з іпотекою

Пошкоджено та ще не відновлено 8% освітніх закладів столиці - Кличко

Польща готова надати інфраструктуру для військової місії в Україні, але не своїх солдатів - глава Міноборони

Bolt, Uklon та Uber пропонують Києву врегулювати нічні перевезення за львівським зразком

Екс-міністра культури Точицького призначено постійним представником України при Раді Європи

На острові Хортиця четвертий день вирує масштабна пожежа

Глава МВС про Сумщину: посилюємо спроможності екстрених служб, аби швидко реагувати та рятувати людей

В ЦПД спростували загибель та зникнення без вісти 1,7 млн українських військових, Генштаб перепостив

Київ має стати зразком для України в дотриманні мовного законодавства - представник мовного омбудсмена

Свириденко розповіла на які пріоритетні невійськові напрями підуть кошти після змін в держбюджет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА