Інтерфакс-Україна
13:52 06.12.2012

В екіпажі затонулого біля берегів Нідерландів судна було двоє громадян України - МЗС України

1 хв читати
В екіпажі затонулого біля берегів Нідерландів судна було двоє громадян України - МЗС України

До складу екіпажу затонулого біля берегів Нідерландів судна Baltic Ace входили двоє громадян України, повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров.

За даними, отриманими Посольством України в Нідерландах від берегової охорони цієї країни, внаслідок інциденту загинув громадянин України, який був електриком на цьому судні. Тіло загиблого доправили в Бельгію.

Другого члена екіпажу - громадянина України врятували. За даними МЗС України, він перебуває в госпіталі м. Роттердама.

Консульський підрозділ Посольства України в Королівстві Нідерланди вживає заходів для з'ясування додаткових подробиць інциденту. МЗС України тримає цю ситуацію на особливому контролі.

Як повідомлялося, з 5 на 6 грудня в Північному морі біля берегів Нідерландів після зіткнення з контейнеровозом затонуло судно Baltic Ace із 24 членами екіпажу на борту. Внаслідок події загинули четверо людей, ще семеро зникли безвісти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА