Інтерфакс-Україна
17:56 07.12.2012

Останній призов на строкову військову службу в Україні заплановано на кінець 2013 року - заступник начальника Генштабу

1 хв читати

Наприкінці 2013 року заплановано провести останній призов громадян України на строкову військову службу, повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко, передає радіо "Свобода".

"У нас такі плани, щоб наприкінці наступного року провести останній призов на строкову військову службу. Рівень вимог до військовослужбовців відтепер вимагає професійного підходу і професійних навичок", - сказав віце-адмірал.

За словами І.Кабаненка, поряд зі скороченням Збройних сил відбувається зміна їхньої структури та переоснащення військових підрозділів, так "лише на відновлення кораблів направлено вп'ятеро більше, ніж у минулому році".

Як повідомлялося, 6 грудня президент України Віктор Янукович заявив про скорочення Збройних сил країни і створення професійної армії.

"Аналіз останніх збройних конфліктів свідчить про те, що перемога досягається не за рахунок кількості військ, а за рахунок їхнього високого рівня підготовки, оснащення та професіоналізму", - сказав президент під час урочистостей, присвячених 21-й річниці Збройних сил України в Будинку офіцерів у Києві.

У зв'язку з цим, зазначив глава держави, будуть переглянуті завдання, структура і система ЗС України.

"Їхню (ЗС Україну - ІФ) чисельність буде значно скорочено, ми призупинимо призов до строкової військової служби і перейдемо до комплектування армії виключно за контрактом", - наголосив В.Янукович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА