Інтерфакс-Україна
10:21 10.12.2012

Подорожчання проїзду в київському метро назрiло й залежатиме вiд бюджету - Попов

2 хв читати
Подорожчання проїзду в київському метро назрiло й залежатиме вiд бюджету - Попов

Пiдвищення вартостi проїзду в столичному метро назрiло, проте влада мiста стримуватиме подорожчання максимально довго, заявив голова Київської мiської держадмiнiстрацiї Олександр Попов, повiдомляє газета "Сегодня"."Нинi пiдвищення вартостi проїзду об'єктивно назрiло. Але чи зможемо ми протриматися ще рiк - скажу, коли побачу цифри", - зазначив вiн.

Також голова КМДА розповiв про плани розвитку Київського метрополiтену, зокрема, про будiвництво метро на Виноградар.

"Це продовження вiтки метро, там потрiбно побудувати три станцiї. Вони можуть бути готовi вже у 2016 роцi. Проблема в тому, що тут потрiбно побудувати депо, а це 1 млрд грн. Без нього це було б набагато швидше".

О.Попов зазначив, що для київської влади прiоритетним залишається будiвництво метро на Троєщинi.

"Наступного року ми вже опустимо прохiдницькi щити на Подолi. Спочатку побудуємо п'ять станцiй, а загалом їх буде 12. Завдяки приватно-державному партнерству реалiзуємо проект за чотири роки. Також до 2015 року побудуємо станцiю на Новобiличах, таким чином забиратимемо великий потiк тих, хто в'їжджає в мiсто".

Прокоментував О.Попов i питання з вiдкриттям станцiї метро "Львiвська брама". Цю станцiю, за словами голови КМДА, "почнемо будувати наступного року. Технологiчно зможемо зробити її за два роки - там складнi ґрунти, багато пiдземних вод, тому ґрунт доведеться заморожувати. А з виходами на поверхню розберемося. Домовимося, а тим, хто не захоче, - роз'яснимо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки ворожих дронів у Сумській області

Один цивільний постраждав через атаку російських дронів у Дніпропетровській області

Київська міська прокуратура повідомила про ситуацію із наркодилером Чернецьким

У Сумах загинув чоловік, ще один поранений через ворожій обстріл - ОВА

П’ятеро поліцейських постраждали від вибуху гранати під час виклику на домашнє насильство

Частина Сум тимчасово залишилася без електропостачання після атаки БПЛА

Рютте знов летить у Вашингтон на зустріч із Трампом

Комісія з добору директора БЕБ повідомила про офіційне засідання Конкурсної комісії у понеділок

Спека до +40 очікує Україну на початку третьої декади липня - синоптик

Негода пошкодила склад видавництва Vivat в Харкові, відправлення інтернет-замовлень і книг до партнерів затримаються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА