Інтерфакс-Україна
15:27 11.12.2012

У Києві зареєстровано 15 нових мільйонерів

1 хв читати
У Києві зареєстровано 15 нових мільйонерів

Дохід понад 1 млн грн у рамках кампанії з декларування доходів громадян заявили 1,029 тис. киян.

Як повідомила прес-служба Державної податкової служби (ДПС) України в Києві у вівторок, у деклараціях про майновий стан та доходи громадяни задекларували 5,1 млрд грн доходу.

Як повідомлялося, загалом від початку року кияни подали 64,413 тис. декларацій із загальною сумою 10,4 млрд грн задекларованого доходу. До бюджету сплачено 352 млн грн податку.

Згідно з інформацією про представлені декларації, на отримання податкової знижки претендують 12,237 тис. громадян, що на 522 більше, ніж за 2010 рік. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню киянам, становила 22,6 млн грн, що майже на 6 млн грн більше, ніж за попередній рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сподівання Путіна добитися поступок на переговорах за посередництва Туреччини марні - Більдт

Путін запропонував Україні замість припинення вогню - переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Путін запропонував Україні прямі переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Щоб рухатися вперед потрібне припинення вогню – Держдепартамент США

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА