Інтерфакс-Україна
10:08 21.12.2012

Проїзд на автодорогах державного та регiонального значення забезпечено - МНС

1 хв читати

Проїзд на автодорогах державного та регiонального значення забезпечено, повiдомляє у п'ятницю прес-служба МНС iз посиланням на Державне агентство автомобiльних дорiг України ("Укравтодор").

За iнформацiєю прес-служби, станом на 7:00 тривають роботи з розчищення дорiг мiсцевого значення в Житомирськiй, Iвано-Франкiвськiй, Тернопiльськiй i Чернiвецькiй областях.

Загалом на територiї України протягом доби до заходiв iз подолання наслiдкiв складних погодних умов залучено 11 тис. 686 осiб i 3 тис. 249 од. технiки, зокрема вiд МНС - 337 осiб i 87 од. технiки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА