Інтерфакс-Україна
13:08 21.12.2012

Значне потепління очікується в Україні з 24 грудня - синоптики

1 хв читати
Значне потепління очікується в Україні з 24 грудня - синоптики

З 24 грудня і до кінця року в Україні спостерігатиметься дуже тепла погода з температурним режимом, який на 6-9 градусів перевищуватиме норму для цього періоду, повідомив начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

"Серйозних і небезпечних явищ, які могли би призводити до надзвичайних ситуацій різного рівня, ми не очікуємо", - повідомив він під час засідання оперативного штабу з координації дій органів виконавчої влади на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із несприятливими погодними умовами, в Києві в п'ятницю.

При цьому М.Кульбіда зазначив, що потепління призводитиме до утворення туману, який створюватиме певні труднощі для руху транспорту.

За його словами, рівень води в українських річках наразі перебуває на низьких показниках, триває утворення криги в усіх регіонах, крім Закарпаття.

ОСТАННЄ

Зеленський у розмові із президентом Фінляндії: У ключових розвідках світу мають володіти реальною інформацією

Олексій Зозуля призначений СЕО девелоперської компанії РІЕЛ

Зеленський обговорив з президентом Латвії військову підтримку Україні у 2026 р та поточні мирні переговори

Росіяни, ймовірно, вбили 7 цивільних у Покровську – омбудсман

Лівобережжя Києва та області може перейти з екстрених відключень до погодинних 31 грудня-1 січня – глава енергопрограм УІМ

АТ "Укроборонпром" оголошує відбір кандидатів на посади членів Наглядових рад

Сибіга: Закликаємо світ засудити провокаційні заяви Росії, спрямовані на підрив мирного процесу

Зеленський обговорив з Мерцом перемовини у США і намагання РФ зірвати дипломатію

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії у більшості регіонів України

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА