Інтерфакс-Україна
14:56 30.12.2012

Автобус із 33 молдаванами, які їхали з Москви до Тирасполя, зламався посеред ночі на трасі Київ-Одеса

1 хв читати

На 115 км траси Київ-Одеса зламався пасажирський автобус із 33 громадянами Молдови, що рухався за маршрутом Москва-Тирасполь.

Як повідомляє головне територіальне управління МНС у Київській області в неділю, біля смт Ставище (Київська обл.) у пасажирського автобуса MAN вийшов із ладу двигун.

Унаслідок поломки пасажири автобуса понад дві години перебували в холодному салоні і потребували допомоги.

Рятувальники напоїли людей гарячим чаєм, за допомогою пожежного автомобіля наповнили повітрям гальмівну систему автобуса для подальшого буксирування і відбуксирували автобус з пасажирами до придорожнього кафе, де їх забрав інший автобус, що виїхав із Києва.

ОСТАННЄ

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

Зеленський та Келлог обговорили питання посилення ППО, спільне виробництво та закупівлю зброї, нові санкції проти РФ

Через удар ворожого БпЛА по Харкову пошкоджено зупинку громадського транспорту, без постраждалих

Кабмін перерозподілив 106 млн грн видатків із санаторного лікування на навчання медиків та спецдопомогу

Кабмін вніс до Держреєстру пам’яток два об’єкти спадщини в Києві

У Харкові пролунав вибух, інформація про наслідки перевіряється - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА