Інтерфакс-Україна
15:00 30.12.2012

Дві людини загинули, вісім постраждали внаслідок ДТП у Львівській області за участю автобуса та легковика

1 хв читати

Унаслідок зіткнення туристичного автобуса і легкового автомобіля в Яворівському районі Львівської області двоє людей загинули і восьмеро госпіталізовано.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, зіткнення сталося о 9.30 біля с.Страдч на трасі "Львів-Краковець".

Обидва загиблих були в автомобілі "Деу". Госпіталізовано до лікарні швидкої допомоги сімох пасажирів автобуса і вижив пасажир "Деу".

В автобусі було 29 пасажирів. Автобус прямував у турпоїздку до Кракова та Праги.

"Постраждалі проходять амбулаторне обстеження, також їм надано психологічну допомогу. Це люди з різних регіонів - Черкаської області, Криму. Якщо не буде ускладнень, завтра їх випишуть", - цитує прес-служба заступника начальника міського управління охорони здоров'я Львова Наталю Литвинську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА