Інтерфакс-Україна
12:29 04.01.2013

Інформація про плани Депардьє відвідати Київ поки що не підтверджується

1 хв читати

Інформація про візит в Україну знаменитого актора Жерара Депардьє, який отримав 3 січня 2013 року громадянство Росії, не підтверджується.

Деякі ЗМІ повідомили про те, що актор прилетить в Україну, де відвідає виставу знаменитого французького цирку "Фенікс", як гість буде присутній на корпоративі "Креді Агріколь Банку", в рекламній кампанії якого він бере участь, а також огляне фермерське господарство в Херсонській області дорогою до Криму.

Однак у Палаці спорту, де відбувається вистава цирку "Фенікс", агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що не отримували інформації про візит Ж.Депардьє. "Зазвичай нам організатори повідомляють про таке, але наразі вони нічого не повідомляли. Ми нічого про це не знаємо", - повідомили агентству в Палаці спорту.

У банку "Креді Агріколь Банк" назвали "чутками та вигадками" інформацію про те, що знаменитий актор відвідав святковий корпоратив установи. "Ми спростовуємо інформацію про те, що Ж.Депардьє приїхав до Києва, де візьме участь у корпоративі", - повідомили в банку.

У посольстві Росії в Україні повідомили, що не володіють інформацією про те, чи приїхав Ж.Депардьє, який тепер є російським громадянином, в Україну.

ОСТАННЄ

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА