Інтерфакс-Україна
16:09 11.01.2013

Сторонні люди на шахті "Червоний партизан" відпрацювали політичне замовлення - голова НПГУ

2 хв читати

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець вважає, що сторонні люди на шахті "Червоний партизан" відпрацювали політичне замовлення.

"НПМС на чолі з Костянтином Ільченком не причетна до Незалежної профспілки гірників України і незаконно використовує бренд Конфедерації вільних профспілок", - заявив він, коментуючи захоплення кабінету директора шахти "Червоний партизан" у Луганській області представниками Незалежної профспілки міста Свердловськ (НПМС), що сталося 10 січня.

Як уточнив М.Волинець, йому нічого не відомо про скорочення, про які заявляють представники НПМС.

"Багато з того, що вони говорять, притягнуто за вуха. Якщо є звільнені люди на шахті "Червоний партизан", то нехай Ільченко назве прізвища та дільниці. Тому те, що влаштували на шахті "Червоний партизан" сторонні люди, - це політична технологія, розборки на регіональному рівні", - зазначив він.

За словами М.Волинця, нині компанія ДТЕК, яка з 2011 року є концесіонером "Свердловантрацит", намагається навести лад на підприємстві й оптимізувати його роботу.

"Багатьом це не подобається, тому що таким чином буде виключено багато корупційних схем, які тривалий час існували на держпідприємстві "Свердловантрацит", - вважає голова Незалежної профспілки гірників України.

"Шахтарі не підтримали Ільченка, тому що стан справ на шахті "Червоний партизан" значно кращий, ніж на інших навколо. Багато в чому це пов'язано з тим, що ДТЕК - єдина компанія у вуглевидобувній промисловості України, яка в змозі забезпечити максимальне фінансування та інвестиції у свої шахти", - вважає М.Волинець.

ОСТАННЄ

РФ навмисно атакує по об'єктах SOCAR в Україні, діючи всупереч інтересам Азербайджану – Сибіга

У вересні буде презентовано другий пакет підтримки прифронтових територій – Кулеба

Кількість постраждалих через удари БпЛА по житловій 5-поверхівці у Харкові зросла до 23 – Синєгубов

Міноборони до кінця 2026р. має укладати 4,5 тис. контрактів та мобілізовувати 2,5 тис. українців щомісяця – проєкт Програми дій уряду

Німеччина не розміщуватиме військовий контингент в Україні

Шмигаль обговорив зі словацьким колегою 14-й пакет нелетальної допомоги

Сухо і тепло буде в Україні найближчі два дні

Зеленський: Путін показово вбиватиме, щоб і далі тиснути на Україну, на Європу та щоб принизити дипломатичні зусилля

Рада потребує чіткої процедури виконання зобов’язань перед міжнародними інституціями - Стефанчук

Мін’юст працює над посиленням контролю за незаконними державними реєстраціями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА