Інтерфакс-Україна
17:33 17.01.2013

Сотню кращих фільмів вивчатимуть у Росії факультативно з молодших класів до 11-го

2 хв читати
Сотню кращих фільмів вивчатимуть у Росії факультативно з молодших класів до 11-го

Міністерство освіти і науки РФ розробить методику вивчення 100 кращих фільмів в школі до наступного навчального року. Вивчення факультативу може тривати весь період навчання школярів, заявив глава Міносвіти РФ Дмитро Ліванов на прес-конференції в Москві в четвер.

"Потрібно визначити за кожним фільмом методологію його вивчення, будуть розроблені відповідні рекомендації за участю експертів у сфері кіно. До початку наступного навчального року ми вже зможемо дещо запропонувати", - сказав Д.Ліванов.

Він додав, що необхідно здійснити підготовку та перепідготовку вчителів, які висловлять бажання викладати факультатив із вивчення 100 кращих фільмів.

"Це необов'язково будуть викладачі історії та літератури. Це можуть бути інші вчителі, які захочуть вести факультатив. Потрібно озброїти їх сучасними методиками викладання та іншими матеріалами. Спеціальні курси можуть проходити у ВДІК, інших регіональних установах", - сказав Д.Ліванов.

На його погляд, фільми "Іван Грозний" і "Генерал Нахімов" підходять для курсу історії, а "Війна і мир" Сергія Бондарчука можна було вивчати одночасно із романом Льва Толстого.

Міністр культури РФ Володимир Мединський вважає, що вивчення 100 фільмів може бути не лише в 6-7 класі, а і протягом тривалого процесу навчання - "з юного віку і до 11 класу". Його підтримав у цьому питанні Д.Ліванов.

Міністр освіти зазначив, що кінофільми вивчатимуть без примусу - факультативно. За його оцінками, в повному обсязі вивчення 100 кращих фільмів зможе надати не кожна школа.

В.Мединський розповів, що Мінкультури РФ наразі перебуває у процесі придбання авторських прав на російські фільми у цьому списку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині 4 мирних мешканці постраждали через атаки РФ – ОВА

Сибіга: РФ відкидає мирні зусилля і має зіткнутися з руйнівними санкціями. зараз. Немає більше часу чекати

Внаслідок масованої атаки РФ на столицю постраждали четверо людей - розпочато розслідування

Падіння уламків було на території центральних архівів, пошкоджено приміщення Держархіву Одеської області

ППО знешкодило 284 ворожих засобів ураження із 322, є влучання у 11 локаціях, падіння уламків – у 16

Зеленський після нової атаки ворога по містах України: потрібен жорсткий тиск на РФ заради миру

Кількість загиблих внаслідок ворожого удару по Одесі зросла до двох осіб

Рятувальники виявили під завалами тіло загиблого внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня – мер

Руйнування та пожежі внаслідок масованої атаки російських дронів - в 4 районах Київської області

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА