Інтерфакс-Україна
13:46 24.01.2013

Гідрометцентр попереджає про заметілі та снігопади в кількох областях України у найближчі дні

1 хв читати
Гідрометцентр попереджає про заметілі та снігопади в кількох областях України у найближчі дні

Заметілі, снігопади та сильні пориви вітру очікуються найближчим часом в деяких областях України, повідомляє Укргідрометцентр.

Згідно з оперативною інформацією, 25-26 січня на території Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, пориви вітру 17-22 м/с, хуртовини, снігові замети.

У Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях - сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, сильна ожеледь. На дорогах ожеледиця.

У західних та північних областях України очікується суттєве зниження температури повітря вночі до -16-21 °, місцями до -24-26 °, вдень до -10-15 °.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА