Інтерфакс-Україна
13:08 31.01.2013

У Харкові телефонні дзвінки з нагадуванням про борг допомогли скоротити кількість боржників із квартплати - міськрада

1 хв читати

У Харкові у 2012 році кількість неплатників за послуги з утримання будинків і прибудинкових територій зменшилася завдяки телефонним дзвінкам із нагадуванням про борг, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

"Це не колекторська діяльність, це просто нагадування про те, що людина має заборгованість. Комусь це не подобається, але ми шукаємо різні механізми впливу. Якщо людина прослухала повідомлення й оплатила - дзвінки припиняються, якщо не оплатила - дзвінки відновлюються. Такий прийом давно практикують і на інших підприємствах, ми просто використовуємо їхній досвід. Погроз у цих дзвінках немає, це лише нагадування про заборгованість. За підсумками минулого року ми бачимо, що система такого оповіщення ефективна й виправдовує себе. Цього року робота триватиме", - цитує прес-служба директора Департаменту житлового господарства Харківської міськради Романа Нехорошкова.

За словами Р.Нехорошкова, телефонні нагадування про борг застосовуються до злісних неплатників, які винні КП "Житлокомсервіс" по кілька тисяч гривень (в деяких випадках заборгованість сягає 15 тис. грн).

Р.Нехорошков зазначив також, що у 2012 році кількість боржників із квартплати скоротилася вдвічі - зі 120 тис. до 60 тис. За словами Р.Нехорошкова, найближчим часом працівники КП "Харківміськліфт", "Харківблагоустрій" та інших підприємств здійснюватимуть поквартирні обходи боржників із врученням повідомлень про борги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В російських ударних дронах виявляють індійські компоненти - Єрмак

Генпрокурор на зустрічі з представниками США: воєнні злочини РФ не залишаться безкарними

Фонд Japan Foundation підтвердив готовність розвивати Японський центр в Україні - Міносвіти

Найближчими днями майже по всій України пройдуть короткочасні дощі, температура майже не зміниться, на півдні спека

Готель у Львові горів через вибух батареї кур'єрського електроскутера, серед постраждалих є неповнолітні - поліція

До 7 зросла кількість загиблих внаслідок ворожого обстрілу Новоплатонівки на Харківщині 29 липня

Японська Nojima Corporation спрямує JPY200 млн на проєкти Фундації Олени Зеленської з підтримки дітей

В ЦПД попереджають про чергову кампанію дискредитації ТЦК через Телеграм

ВАКС взяв під варту командира в/ч Нацгвардії із заставою 2 млн грн

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА