Інтерфакс-Україна
15:23 01.02.2013

У Києві біля дитячої школи мистецтв застрелили чоловіка

1 хв читати

У Подільському районі Києва в п'ятницю вранці застрелили 45-річного чоловіка, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

За інформацією міліції, близько 10 ранку на спецлінію "102" зателефонував невідомий та розповів, що на вул. Тираспільській, 46, неподалік від дитячої школи мистецтв перехожі почули звук, схожий на приглушений постріл. Одразу ж після цього на землю впав чоловік, і через кілька секунд біля нього з'явилася пляма крові.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, керівництво Подільського райуправління та столичного главку міліції.

За цієї адресою виявлено тіло чоловіка 1967 року народження. Смерть настала унаслідок вогнепального поранення в голову.

Правоохоронці розпочали першочергові заходи щодо встановлення свідків і обставин вбивства. Слідчий відділ Подільського райуправління столичної міліції зареєстрував цю подію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ст. 115 КК України (умисне вбивство).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Через ворожу атаку в Запорізькій області постраждала вагітна жінка - Федоров

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

Європейські дипломати закликали Іран продовжувати переговори зі США

Зеленський: Росія хоче воювати

МЗС України прокоментувало беззаперечні докази грубого та системного порушення Росією Конвенції про заборону хімічної зброї

Зеленський заявив про збільшення обсягів виробництва перехоплювачів, які мають збільшити захист від "шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА