13:28 14.02.2013

Свідок у справі про вбивство Щербаня втомився і почав говорити грубощі захисту Тимошенко, у засіданні оголошено перерву

1 хв читати

У судовому засіданні Печерського районного суду Києва у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня, яке проходить в будівлі Апеляційного суду Києва в четвер, оголошено півгодинну перерву.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час перехресного допиту захисники екс-прем'єра Юлії Тимошенко задавали конкретні деталізуючі питання свідкові у кримінальному провадженні щодо вбивства Є.Щербаня Ігорю Мар’їнкову і це помітно злило його.

На одне з уточнювальних запитань адвоката Ю.Тимошенко Олександра Плахотнюка І.Мар’їнков голосно сказав: "Скільки можна триндіти одне і те ж саме", а через кілька хвилин заявив на адресу захисту: "Я теж зараз почну і ми влаштуємо тут скандал". Захисник екс-прем'єра, народний депутат Сергій Власенко звернув увагу судді на таку поведінку свідка і попросив занести його слова в протокол, як загрози свідка на адресу захисту.

Слідчий суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич запропонувала І.Мар’їнкову зробити перерву (згідно з нормами КПК кожні дві години під час допиту свідків можна робити перерву), однак він відмовився від перерви. Через деякий час перерву в засіданні все ж було оголошено.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА