Інтерфакс-Україна
13:45 14.02.2013

Міліція затримала у центрі Києва кількох учасників акції за право малювати портрети Януковича з червоною крапкою на лобі

2 хв читати

Київські правоохоронці затримали кількох учасників акції на підтримку громадських активістів, яких суд м. Суми засудив до позбавлення волі за графіті із зображенням президента України Віктора Януковича.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в четвер вранці на вул. Банковій в центрі Києва неподалік від будівлі адміністрації президента зібралося близько 15 осіб, які назвали себе представниками громадської організації "Чорний комітет". Також до них приєдналися представники організації "Комітет визволення політв'язнів".

Правоохоронці попередили учасників акції про те, що до них будуть застосовані санкції у разі скоєння дій, що принижують людську гідність. І після того, як активісти дістали портрети із зображенням В.Януковича і почали малювати йому на лобі червону крапку, міліція почала розганяти присутніх.

У результаті співробітники спецпідрозділу "Беркут" затримали п’ятьох осіб, серед яких - керівник "Комітету визволення політв'язнів" Михайло Кохановський. Наразі як присутні, так і правоохоронці вже пішли з Банкової.

Як повідомлялося, Зарічний районний суд міста Суми в понеділок засудив до різних термінів позбавлення волі двох осіб за малювання графіті із зображенням президента України Віктора Януковича і червоною плямою на лобі в нього.

Загалом у справі проходили загалом четверо активістів. Двоє з них - Михайло Пісарцов і Дмитро Данилов - вже понад рік перебувають у СІЗО за обвинуваченням в інших злочинах, їм присудили два роки позбавлення волі за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство, скоєне групою осіб). Ігоря Ганенко засудили до року і 8 місяців позбавлення волі, Володимира Никоненка - до 1 року колонії. Захист засуджених подав апеляцію на вирок, тому до наступного засідання суд обрав запобіжний захід: для І.Ганенка і В.Ніконенка у вигляді підписки про невиїзд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА