Інтерфакс-Україна
14:57 14.02.2013

У "справі Щербаня" допитають ще кількох свідків: наступного, можливо, в п'ятницю - прокурор

2 хв читати

Прокурор Олег Пушкар заявляє, що в кримінальному провадженні про вбивство нардепа Євгена Щербаня, в якому підозрюється екс-прем'єр Юлія Тимошенко, допитають ще кілька свідків і ці допити відбудуться, можливо, вже 15 лютого.

"Будуть допити інших свідків, вже як мінімум є кілька людей, а далі під час слідства ми будемо інформувати", - сказав О.Пушкар журналістам після завершення судового засідання у Києві, на якому було допитано першого свідка.

За словами прокурора, наступного свідка допитають вже в п'ятницю.

Відповідаючи на запитання про те, коли допитають усіх свідки у цьому кримінальному провадженні, прокурор сказав: "Ми зацікавлені не затягувати розслідування цього кримінального провадження".

"Завдання - максимально швидко, як це передбачає Кримінальне процесуальне законодавство, завершити це досудове розслідування", - наголосив О.Пушкар.

Він заявив: "Наступний допит може бути вже завтра".

Прокурор уточнив, що відповідне подання подано прокуратурою до Печерського райсуду Києва, однак невідомо, де саме відбуватиметься допит, і хто буде слідчим суддею під час допиту свідка.

Прокурор категорично відмовився називати імена свідків доти, доки їх не викличуть до суду.

За словами О.Пушкаря, ці свідки давали свідчення раніше. "Цей свідок (якого, можливо, допитають у п'ятницю - ІФ) "справи Щербаня" стосувався лише на останньому етапі", - зазначив він.

Прокурор повідомив, що Ю.Тимошенко у встановленому законом порядку проінформували про допит. "Наскільки у неї буде бажання прибути на допит, так воно і буде", - наголосив О.Пушкар.

ОСТАННЄ

Головний прапор України тимчасово приспустять через сильний вітер 15 травня

Україна може розраховувати на підтримку НАТО на шляху до справедливого і тривалого миру - Рютте

Умови фінансування науки не дозволяють українським вченим захистити інтелектуальні права за кордоном – думка

Двоє цивільних дістали поранень через ворожий удар БпЛА по Козачій Лопані

Мобільні бригади Інституту ім.Філатова за 4 роки зробили понад 600 виїздів для діагностики недоношених новонароджених

Сибіга обговорив з генсеком НАТО "інтенсивну дипломатію" цього тижня

Майже 1500 УБД та осіб з інвалідністю доєдналися до програми безоплатного професійного навчання – Держслужба зайнятості

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про перехід ветеринарії на євростандарти

Нацполіція знешкодила злочинну організацію та вилучила понад 17 млн доз наркотиків

Віткофф і Рубіо прибудуть до Стамбулу в п'ятницю, але не впевнені, чи буде там Путін – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА