Інтерфакс-Україна
15:34 19.02.2013

Одеська міськрада заборонила використовувати диких тварин для фото і відеознімання в місті

1 хв читати

Одеська міська рада заборонила використання диких тварин для фото-і відеознімання на території міста.

Відповідне рішення міськрада ухвалила під час сесії у вівторок. Також це рішення забороняє використання диких тварин у цирковий діяльності на території міста, за винятком безпосередньо цирку і дельфінарію.

У пояснювальній записці до рішення розробник проекту депутат міськради Костянтин Ржепішевський зазначив, що жителі Одеси, зоозахисні організації міста та України впродовж багатьох років просять заборонити діяльність пересувних та стаціонарних об'єктів на території міста, в яких використовують диких тварин.

Також заборона поширюється на вуличних фотографів, що використовують для фотозйомок тварин, без дотримання необхідних умов їх утримання.

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

Через низку ворожих авіаударів по прифронтовому селу на Харківщині спалахнули пожежі, поранено двох мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА