Інтерфакс-Україна
10:16 20.02.2013

21 українця евакуювали з Сирії

1 хв читати

21 громадянина України та трьох сирійців евакуювали із Сирії у вівторок увечері, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Згідно з інформацією прес-служби МЗС, українці повернулися на батьківщину у рамках чергового етапу евакуації із Сирії. В аеропорту евакуйованих зустрічали співробітники МЗС та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося, в МЗС України заявили про проведення чергового етапу евакуації українців із Сирії, у рамках якого планується повернути на батьківщину понад 30 громадян України, що виявили бажання залишити Сирію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник міністра освіти Трофименко про відкриття кордонів для 18-22-річних: Заборонами ми людей не втримаємо

Зеленський - енергетикам: Дякую, що долаєте темряву

У порту "Південний" через нічний обстріл загорілося майже 30 контейнерів з борошном та олією - віцепрем’єр

Заступник міністра освіти Трофименко: У нас давно є умови для трирічного бакалаврату, це європейська практика

Поліція Києва затримала чоловіка, який вчинив стрілянину в середмісті столиці

Темпи просування окупантів на тижні різко зросли, найбільше в районі Сіверська та Гуляйполя – DeepState

Четверо працівників "Укрзалізниці" постраждали через аварію вантажного поїзду в Житомирській області - ДСНС

Міносвіти планує розширити перелік національних іспитів як альтернативу НМТ при вступі в українські виші в 2026р. - Трофименко

Мінветеранів закликає ветеранів подати заявки на компенсацію автоцивілки в "Дії"

McDonald's відкрив другий ресторан у Житомирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА