Інтерфакс-Україна
11:47 25.02.2013

Снігові замети стали причиною обмеження руху транспорту у низці населених пунктів на заході України - ДАІ

1 хв читати
Снігові замети стали причиною обмеження руху транспорту у низці населених пунктів на заході України - ДАІ

Державтоінспекція України тимчасово обмежила рух транспорту на деяких ділянках автодоріг у Тернопільській, Рівненській і Львівській областях через складні погодні умови та утворення снігових заметів.

Як повідомляє в понеділок прес-служба департаменту ДАІ МВС України, введено тимчасове обмеження руху для всіх видів транспорту до ліквідації снігових заметів на ділянці Т-20-13 Почаїв-Зборів км 23-28 (Тернопільська обл.). У Львівській області аналогічна ситуація з рухом вантажівок на ділянці Р-39 Броди-Тернопіль км 23-24, 26-30.

У Рівненській області ускладнений проїзд до деяких населених пунктів: до сіл Залібівка, Мала Мощаниця, Ступно, Нова Мощаниця, Стара Мощаниця, Мости, Зелений Дуб, Буща (Здолбунівський район); до сіл Бриків, Черниця, Крилів, Богданівка (Корецький район).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

Орбан виступає проти додаткової допомоги Україні та підтримує план США щодо територіальних поступок

США попередили союзників про можливі гірші умови, якщо Україна відмовиться від мирного плану

У Запоріжжі внаслідок російського обстрілу поранено п’ять людей

Європейські союзники України наполягають на зміні щонайменше чотирьох пунктів мирного плану Трампа

У Херсоні кількість жертв обстрілу зросла до чотирьох

Кошта анонсував спеціальну зустріч лідерів ЄС щодо України на полях саміту в Луанді у понеділок

Зеленський провів розмову зі Стармером і підтвердив, що радники України працюватимуть у неділю в Швейцарії

США та Україна зустрінуться в Женеві для обговорення мирного плану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА