Інтерфакс-Україна
14:32 26.02.2013

Розрахунки "Нафтогазу" з "Газпромом" за січневий газ затягнулися через технічні неточності - заступник голови НАК

1 хв читати

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" не в повному обсязі розрахувалася з ВАТ "Газпром" за наданий у січні газ через певні технічні неточності, проте загрози фінансових санкцій за це немає повідомив заступник голови правління НАК Вадим Чупрун.

"Санкцій не може бути, тому що це взаємне технічне питання. Ми його уточнюємо з "Газпромом" і тими, хто постачає газ", - сказав він журналістам у Києві у вівторок.

В.Чупрун уточнив, що йдеться про оплату газу, який спожили хімічні підприємства.

Заступник голови "Нафтогазу" зазначив, що більша частина коштів за нього вже перерахована, і припустив можливість того, що до кінця сьогоднішнього дня імпортований у січні газ може бути повністю сплачений.

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА