Інтерфакс-Україна
15:58 27.02.2013

Борислав на Львiвщинi залишився без води через борги за електроенергiю

1 хв читати

Мiсто Борислав (Львiвська обл.) залишився без водопостачання пiсля того, як компанiя "Львiвобленерго" за борги призупинила подання електрики мiсцевому водоканалу.

Як повiдомляється на офiцiйному сайтi мiськради Борислава, борг "Бориславводоканалу" становить 280 тис. грн.

У мiськрадi агентству "Iнтерфакс-Україна" повiдомили, що наразi ситуацiю не врегульовано, i воду пiдвозять автомобiлями.

Населення Борислава становить понад 40 тис. людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

Суд випустив детектива НАБУ Гусарова з-під варти - ЦПК

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА