Інтерфакс-Україна
12:51 25.03.2013

В Україні потепління розпочнеться з 30 березня

1 хв читати
В Україні потепління розпочнеться з 30 березня

Поступове підвищення температури повітря в Україні розпочнеться з 30 березня, повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

"З 30 березня розпочнеться підвищення температурного режиму на заході та півдні України, потім пошириться на всю територію країни", - повідомив він на брифінгу в понеділок.

За його словами, в період з 30 березня по 1 квітня до західних і північних областей переміщатиметься теплий атмосферний фронт, який зумовить опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ, але їх кількість буде невеликою.

М.Кульбіда наголосив, що циклон, який спричинив випадання значної кількості снігу на заході та півночі України, залишив територію країни й перемістився в бік Російської Федерації.

"Істотних опадів на території України вже немає, лише слабкий сніг у Сумській, Харківській і Луганській областях", - сказав він.

Головний синоптик країни також зазначив, що з 26 по 29 березня на півночі опадів не очікується, температурний режим буде досить низьким.

26-27 березня атмосферні фронти матимуть певний вплив на погоду в південно-західній частині України й на півдні країни.

За словами М.Кульбіди, в Закарпатській, Чернівецькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях цими днями йтиме невеликий сніг, який потім перейде в дощ. У Криму - лише дощ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ є загиблі та поранені військовослужбовці

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

Кількість поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя зросла до трьох – ОВА

Військовий потяг окупантів підірвано під Мелітополем - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА