Інтерфакс-Україна
13:26 25.03.2013

Тимчасово припинено виїзд з РФ в Україну трасою Москва-Київ через погоду - ФМС

2 хв читати

Через несприятливі погодні умови в Україні на багатосторонньому автомобільному пункті пропуску (БАПП) "Троєбортне" Брянської митниці, розташованому на трасі М-3 Москва-Київ, спостерігається скупчення вантажних транспортних засобів на виїзд із Росії у зв'язку з тимчасовим припиненням руху територією прикордонних районів України.

"Для оптимізації роботи пункту пропуску Брянська митниця постійно контактує з представниками прикордонної служби та Дирекції з будівництва й експлуатації об’єктів Роскордону. Було організовано прибирання та вивезення снігу з території пункту пропуску. Також здійснюється очищення дороги між пунктами пропуску, буксирування застряглих транспортних засобів, що дає можливість пропуску транспортних засобів на в'їзд до Росії", - йдеться в повідомленні Федеральної митної служби (ФМС) РФ.

Наразі перед пунктом пропуску "Троєбортне" на виїзд із Росії перебуває понад 300 вантажних транспортних засобів, у пункті пропуску - 20 і між пунктами пропуску Троєбортне-Бачівськ - 30 вантажних фур.

"Чергова зміна БАПП "Троєбортне" працює у штатному режимі. З урахуванням ситуації керівництво Брянської митниці вживає всіх необхідних заходів щодо збільшення пропускної спроможності пункту пропуску. За наявною інформацією, в найближчі години українська сторона планує відновити пропуск вантажного автотранспорту з боку Росії", - додали у ФМС.

Крім того, в російському митному відомстві звертають увагу, що також обмежено виїзд із Росії через пункти пропуску Курської митниці.

Для уникнення перебування в черзі на кордоні ФМС рекомендує перед виїздом ознайомитися з інформацією про завантаженість пунктів пропуску на російсько-українській ділянці кордону на сайті Центрального митного управління (ЦМУ, http://ctu.customs.ru).

У регіоні діяльності ЦМУ БАПП "Нові Юрковичі", БАПП "Погар" та ДАПП "Ломаківка" Брянської митниці, а також автомобільні пункти пропуску Білгородської та Воронезької митниць, за інформацією ФМС, працюють у штатному режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА