Інтерфакс-Україна
11:16 26.03.2013

У Львовi вiдновили подання тепла до 149 будинкiв i лiкарень

1 хв читати
У Львовi вiдновили подання тепла до 149 будинкiв i лiкарень

Вiдновлено подання тепла до 149 багатоквартирних житлових будинкiв, п’яти лiкарень i десяти закладiв освiти у Львовi, йдеться в повiдомленнi прес-служби Львiвської мiськради.

Як зазначено в повiдомленнi, аварiйнi роботи завершилися минулої ночi. Для лiквiдацiї прориву тепломережi на вул. Луганськiй залучалися десять одиниць технiки та 24 людини.

Як повiдомлялося, аварiя в тепломережi у Львовi сталася 25 березня вдень. Для її лiквiдацiї було припинено подання тепла на 25 вулицях мiста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА