18:51 27.03.2013

Державiаслужба України вивчає питання адаптацiї законодавства для приєднання до вiдкритого авiапростору ЄС

2 хв читати

Державна авiацiйна служба України детально вивчає питання адаптацiї європейського авiацiйного законодавства в Українi для приєднання до вiдкритого авiацiйного простору Європейського Союзу.

Про це повiдомив перший заступник голови Державiаслужби Олександр Гречко пiд час круглого столу на тему "Комерцiйна авiацiя: мiжнародний досвiд та українськi реалiї" в Києвi в середу.

За його словами, Україна для вiдкриття неба має адаптувати 137 європейських регуляцiй, i Державiаслужба йде до цього поетапно.

О.Гречко також зазначив, що українськi оператори авiацiйного ринку не виявляють особливої цiкавостi до цього процесу, i впровадження нового законодавства вiдбувається з великими зусиллями.

Як повiдомлялося з посиланням на президента авiакомпанiї "Мiжнароднi авiалiнiї України" (МАУ, Київ) Юрiя Мiрошникова, приєднання України до Єдиного авiацiйного простору ЄС без готовностi українського ринку, пiдвищення рiвня життя населення, зняття наявних бар'єрiв для населення не дасть очiкуваного ефекту.

За його словами, приєднання до Єдиного авiацiйного простору - це iнструмент, який хороший у разi застосування певних умов.

У зв'язку з цим, на думку Ю.Мiрошникова, намагатися застосувати "вiдкрите небо" там, де воно через тi чи iншi обставини є передчасним, де не готовi елементи iнфраструктури, елементи економiки, споживчого попиту, передумов для пересування людей, - не варто.

Вiн зазначив, що однiєю з основних проблем приєднання до Єдиного авiацiйного простору є низький споживчий попит серед населення.

Ю.Мiрошников наголосив, що де-факто на багатьох ринках є необмежена можливiсть виконання рейсiв для авiакомпанiй, проте її не використовують.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підвищення контрольованості роздрібного товарообігу сприяло детінізації ринку побутової техніки та електроніки

Кабмін розширив перелік товарів і послуг для боротьби з COVID-19, які закуповують за спрощеною процедурою

Шість осіб загинули, понад 200 поранені внаслідок землетрусу в Туреччині - влада

Російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню з початку п'ятниці, загинули два бійці ЗСУ

Рух на столичному Хрещатику поблизу майдану Незалежності тимчасово обмежено через ДТП - КМДА

Кількість померлих від COVID-19 в Україні за місяць зросла вдвічі

У Києві на Хрещатику автомобіль в'їхав у зупинку громадського транспорту, дві людини загинули - поліція (відео)

Голова КС про земельну ділянку в Криму: Єдина моя вина в тому, що я не звернувся за роз'ясненнями до НАЗК

ДБР розпочало розслідування за фактами держзради голови КС і незаконного відчуження земельної ділянки в Криму за законами РФ

Голова КС двічі був в Офісі президента цього тижня, але не почув занепокоєності Зеленського та суспільства - прес-секретар президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА