Інтерфакс-Україна
11:52 28.03.2013

Працівники "швидкої" зможуть отримати "13-у зарплату" - Королевська

1 хв читати

Працівники "швидкої допомоги" зможуть отримувати "13-ту зарплату" і 40% надбавки за особливі характер і умови праці, повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська за наслідками засідання уряду 28 березня.

За словами Н.Королевської, відповідна норма передбачена в постанові Кабміну "Деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги", повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики в четвер.

"За пропозицією Мінсоцполітики, сьогодні Кабінет Міністрів затвердив можливість отримання" 13-ї зарплати "для медичних працівників системи екстреної медичної допомоги. Таким чином, вони можуть отримати один раз на рік матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного посадового окладу", - сказала вона.

Крім того, за словами Н.Королевської, ця постанова передбачає можливість встановлення надбавки за особливий характер праці в розмірі до 20% посадового окладу, а також можливість надбавки за особливі умови праці в розмірі до 20% посадового окладу.

Загалом положення ухваленої постанови охоплюють 32 тис. медичних працівників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА