Інтерфакс-Україна
10:42 29.03.2013

Із п'ятниці піротехніки почнуть підривати лід для проходження води у водоймах - віце-прем’єр

1 хв читати

Піротехнічні групи почнуть із п'ятниці підривати лід для проходження води у водоймах, повідомив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

"Із завтрашнього дня ми починаємо підривання льоду для ефективного пропуску паводку", - заявив він в ефірі Першого національного телеканалу в четвер увечері.

У свою чергу голова Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Михайло Болотських в ефірі Першого національного повідомив, що підготовлено 90 піротехнічних груп для підривання заторів.

Він також зазначив: "Що стосується наших водосховищ, гідроспоруд, у нас на сьогодні достатній вільний обсяг для прийняття талої води. Ці споруди шляхом регулювання забезпечуватимуть нормальний пропуск талих вод".

За словами О.Вілкула, у боротьбі з підтопленнями завдання місцевих органів влади - забезпечити чисті дощоприймачі, стічні та каналізаційні системи.

Як зазначив віце-прем'єр, за результатами аналізу є недоробки з очищення зливових систем у п'яти областях.

"Якщо ситуацію не буде виправлено до суботи, то ухвалюватимуть серйозні кадрові рішення і в регіонах", - заявив він.

Як розповів М.Болотських, ДСНС має два десятки повітряної техніки, яку можна буде використовувати для надання допомоги та захисту населення у разі надзвичайної ситуації.

"Увесь склад сил і засобів готовий, перевірений. Техніка справна. Особовий склад готовий застосовувати свої практичні професійні знання. Техніка сконцентрована в тих районах, яким може загрожувати затоплення", - запевнив голова ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За цю війну обовʼязково має бути відповідальність для всіх, хто розпочав її – Зеленський

Зеленський нагородив прем’єр-міністра Нідерландів Схоофа орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

Україна та Нідерланди планують завершити і підписати меморандум щодо спільного виробництва дронів – комюніке

Словаччина прагне посилити співпрацю з Україною у сфері ОПК - міністр оборони

Міністр оборони Словаччини: Україна потребує безпекових гарантій, і підтримка її вступу до ЄС є однією з них

Словаччина надасть Україні 14-й пакет підтримки - міністр оборони

Сибіга: буде справедливо, якщо Україна з часом потрапить в топ світових експортерів зброї, потенціал є

Темпи просування окупантів минулого тижня знизились на 20% – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА