Інтерфакс-Україна
12:00 30.03.2013

Транзитний транспорт поки що не пускають до Києва, тільки фури з товарами першої необхідності - Вілкул

1 хв читати

Обмеження на в'їзд до Києва фур із вантажем першої необхідності не поширюється, транзитному транспорту доведеться чекати на поліпшення погоди, заявив віце-прем'єр України Олександр Вілкул.

"Обмеження на в'їзд фур до міста Київа буде стільки, скільки це необхідно, щоб нормально функціонували всі дороги", - заявив він журналістам у суботу в Києві.

Водночас віце-прем'єр наголосив, що автомобілі, які ввозять до столиці продукти харчування та інші товари першої необхідності, можуть в'їжджати до міста.

"Організовано систему взаємодії з магазинами, супермаркетами. І вони (вантажівки - ІФ) заїжджають у місто Київ, немає повного зупинення", - пояснив О.Вілкул.

Щодо в'їзду до Києва транзитного великогабаритного транспорту рішення ухвалюватимуть залежно від погоди.

У суботу в Києві з ранку йде мокрий сніг. Температура повітря в столиці близько +3.

За інформацією прес-служби Київської міськдержадміністрації, у зв'язку з погіршенням погоди комунальні служби проводять роботи з розчищення від снігу в посиленому режимі, передусім очищають підходи до будинків і метрополітену, сходинки в підземні переходи, а також прибудинкові території.

Станом на ранок суботи для очищення столиці від снігу залучено 564 одиниці техніки та 8000 працівників комунальних служб. Крім того, залучено також підрозділи ДСНС.

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА