Інтерфакс-Україна
18:59 05.04.2013

ДАІ попереджає водіїв про складні погодні умови 6 квітня

1 хв читати

У суботу, 6 квітня, в Карпатському регіоні очікується сильний дощ, мокрий сніг, у центральних і північних областях України подекуди сильний дощ, уночі та вранці на півдні та сході в деяких районах туман, видимість 200-500 м.

"Державтоінспекція України звертає увагу водіїв на складні погодні умови. Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі, тумани тощо) потрібно бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтеся безпечної дистанції, не перевищуйте швидкості, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть призвести до створення аварійних ситуацій", - ідеться в повідомленні ДАІ, поширеному в п'ятницю.

ОСТАННЄ

Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом

Ситуація в Покровську без змін, в Мирнограді стає подібною, січень буде надскладним – DeepState

У трьох районах Запоріжжя пошкоджено житло через російський обстріл

Свириденко: Найсвітліший підсумок останнього засідання уряду в 2025р. - це донечка віцепрем'єрки Бережної, яка сьогодні разом із нами

У Фінській затоці пошкоджено чотири міжнародні підводні кабелі - естонське міністерство

УЧХ та Система компаній Кока-Кола надали гуманітарну допомогу підрозділам ДСНС у прифронтових регіонах

СБУ уразила велику нафтобазу росрезерву в Ярославській області РФ

Протишахедні дрони вже доступні у DOT-Chain Defence

Понад 10 тис. російських солдатів побували у полоні в Україні, 40% з них мають судимості - проєкт "Хочу жить"

УЧХ працював на чотирьох локаціях після російської атаки БпЛА по Одесі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА