Інтерфакс-Україна
13:48 08.04.2013

Автомобіль з іноземними студентами впав із моста в Севастополі: одна людина загинула, четверо дістали травм

1 хв читати

У Севастополі автомобіль "Тойота Камрі" впав із мосту в річку, внаслідок чого загинула одна людина, ще чотирьох госпіталізували до 1-ї міської лікарні Севастополя.

Як повідомляє прес-служба Державтоінспекції України в понеділок, ДТП сталася 7 квітня о 5:30 на автодорозі Орлівка - Полюшко.

За попередніми даними, водій автомобіля "Тойота Камрі" на заокругленні дороги не впорався з керуванням і виїхав за межі проїжджої частини, де скоїв наїзд на огорожу моста. Після цього транспортний засіб упав у річку.

Унаслідок ДТП один пасажир загинув на місці, водія та ще трьох пасажирів із тілесними ушкодженнями госпіталізували.

Усі учасники ДТП - студенти одного з вищих навчальних закладів Криму, громадяни іншої держави. Водночас у прес-службі ДАІ не уточнили громадянства студентів. Розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

Міноборони Британії: Сотні ракет ППО доставлені в Україну майже на пів року раніше очікуваного

Делегація України обговорюватиме у США всі питання українсько-американського стратегічного партнерства, включно з Drone deal - МЗС

Львів протестував міські комунікації на випадок блекауту та відклав початок опалення через нічні обстріли Києва – мер

УЧХ допомагає у Каневі постраждалим від повітряної атаки РФ

У Києві енергопостачання поновлено у понад 423 тис. споживачів, система водопостачання працює в штатному режимі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА