Інтерфакс-Україна
09:22 18.04.2013

На Одещині тривають пошуки трьох зниклих рибалок

1 хв читати

В Одеській області троє рибалок вийшли в Чорне море й не повернулися, їхня доля залишається невідомою.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, рибалки вийшли в море на моторному човні "Кайман 430" у с. Вапнярці Комінтернівського району.

"У середу о 15:15 під час пошукових робіт катер Іллічівського торговельного морського порту за 4 км від берега знайшов перевернутий човен", - наголошується в повідомленні.

Подія перебуває на контролі Головного управління ДСНС в Одеській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

Вибух у Дарницькому районі Києва стався під час патрулювання нацгвардійцями території, внаслідок чого один з них загинув – прокуратура Києва

Росіяни гальмують процеси обміну, бо хочуть загальних домовленостей – Зеленський

США хочуть мати спільний формат для управління ЗАЕС – Зеленський

Зеленський: На питання щодо територій Донеччини має відповідати народ України

СБУ кваліфікує як теракт вибухи у Дарницькому районі Києва, внаслідок яких одна людина загинула, 3 поранено

Генсек НАТО: Ми є наступною ціллю Росії

Повне припинення вогню може настати тільки при підписанні рамкової угоди – Зеленський

У найближчі дні має бути підготовлений список щодо пропозицій замін керівників обладміністрацій – Зеленський

Зеленський: 20 пунктів плану – це умовна рамка, на основі якої буде відповідна кількість документів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА