Інтерфакс-Україна
17:25 18.04.2013

Сайт президента Януковича поки що працює не в повному режимi

1 хв читати

Доступ до офiцiйного сайта президента України (www.president.gov.ua) станом на 16:40 четверга вiдновлено.

Ранiше прес-секретар глави держави Дарина Чепак повiдомила, що технiчнi проблеми з доступом до сайта та розсилкою новин прес-служби президента виникли з вини Держслужби спецзв'язку та захисту iнформацiї, яка не забезпечила безперебiйної роботи комунiкацiйного обладнання.

Сайт глави держави був недоступний iз 12.30 четверга.

Як уточнила агентству "Iнтерфакс-Україна" Д.Чепак, наразi все ще не функцiонує система адмiнiстративного управлiння та розсилки сайта глави держави. Вiдповiдно, сказала вона, прес-служба надалi публiкує новини через державне агентство "Укрiнформ".

За словами Д.Чепак, як тiльки роботу сайта буде вiдновлено в повному обсязi, прес-служба через "Укрiнформ" оприлюднить вiдповiдне повiдомлення.

ОСТАННЄ

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА