Інтерфакс-Україна
14:33 22.04.2013

Пiк повенi пройдено майже в усiх регiонах України, небезпечнi вiдмiтки - у Чернiгiвськiй, Волинськiй i Житомирськiй областях - Гiдрометцентр

2 хв читати
Пiк повенi пройдено майже в усiх регiонах України, небезпечнi вiдмiтки - у Чернiгiвськiй, Волинськiй i Житомирськiй областях - Гiдрометцентр

Пiк весняної повенi вже пройшов у регiонах України, якi були пiд потенцiйною загрозою, зазначає директор Укргiдрометцентру Микола Кульбiда.

"Небезпечнi вiдмiтки залишаються в Чернiгiвськiй, Волинськiй та Житомирськiй областях. Повторюся: пiк пройшов, i поступово, по декiлька сантиметрiв на добу, рiвень води знижуватиметься в цих регiонах", - сказав вiн на брифiнгу в Києвi в понедiлок.

М.Кульбiда повiдомив, що за останнi двi доби знижувався рiвень води на всiх притоках Прип'ятi й частково на самiй рiчцi, а також на Захiдному Бузi в межах Львiвської областi.

"На рiчках Закарпатської областi в цiлому ситуацiя була спокiйною, рiвень води спадає на тлi вiдсутностi опадiв. Там нiяких загрозливих ситуацiй немає", - заявив вiн.

Директор Укргiдрометцентру розповiв, що розпочалися екологiчнi спуски води з Днiстровського водосховища для промивання плавнiв, розташованих в Одеськiй областi.

Вiн зазначив, що рiвень води в Днiпрi бiля Києва станом на 22 квiтня становить 480 см над нулем поста, або 91,8 м у балтiйськiй системi.

"Таким чином, якогось зростання рiвня води в Києвi ми наразi не вiдзначаємо", - сказав М.Кульбiда.

Вiн зазначив, що Київське водосховище працює за планом на припливних витратах, тобто кiлькiсть, що надходить у водосховище, по Днiпру скидається нижче, i не вiдбувається змiни рiвня води.

М.Кульбiда наголосив, що максимальнi рiвнi води весняної повенi вже пройшли на верхнiх дiлянках Днiпра та Десни (на територiї Росiйської Федерацiї), i нагадав, що максимальнi рiвнi повенi очiкуються в першiй декадi травня, а на Деснi - в 20-х числах травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА