Інтерфакс-Україна
14:46 22.04.2013

Укрдержреєстр має намiр до осенi встановити веб-камери у вiддiлах реєстрацiї нерухомостi великих мiст

1 хв читати

Державна реєстрацiйна служба (Укрдержреєстр) України має намiр до кiнця серпня встановити веб-камери в усiх вiддiлах реєстрацiйної служби у великих мiстах, повiдомляється в прес-релiзi вiдомства з посиланням на його голову Дмитра Ворону.

"Завдяки цьому кожен може ознайомитися iз ситуацiєю в органах державної реєстрацiї й побачити насправдi, чи є там черги", - наводить прес-служба слова Д.Ворони.

За його словами, нинi в кожному обласному центрi, в примiщеннях, де здiйснюється прийом громадян, уже функцiонують веб-камери, зображення з яких у режимi он-лайн транслюється на офiцiйному сайтi Укрдержреєстру.

Ранiше Укрдержреєстр повiдомляв про намiр встановити 29 електронних систем управлiння чергами у низцi вiддiлень реєстрацiї нерухомостi.

В Українi створено Державну реєстрацiйну службу (Укрдержреєстр), до якої з 1 сiчня 2013 року перейшла вiд БТI функцiя державної реєстрацiї прав на нерухомiсть, тодi як функцiя здiйснення техiнвентаризацiї зберiгається за БТI.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський заявив про плани залучити понад 30 країн та сотні компаній в українській сектор ППО та дронів

РФ ніколи не готувалася до миру, Путін відкинув кожну мирну пропозицію і ескалює насильство – Зеленський

Київський фунікулер 14 липня зачинять на плановий ремонт

Будівлю Київської митниці пошкоджено в результаті російського обстрілу

Жінка з Одеси разом із донькою-підлітком підпалювали військовий транспорт та об'єкти Укрзалізниці

Колишньому секретарю Київради повідомлено про підозру у службовій недбалості і сприянні ухилянню від військової служби - ДБР

За фактом убивства співробітника СБУ в Голосіївському районі Києва відкрите кримінальне провадження

Президентка Єврокомісії, канцлер Німеччини та спецпосланець Трампа Келлог особисто беруть участь у URC2025

Президент Еврокомиссии, канцлер Германии и спецпосланник Трампа Келлогг лично участвуют в URC2025

Дитячий аніматор на замовлення ФСБ готував серію диверсій, щоб знеструмити Харків - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА