Інтерфакс-Україна
14:09 30.04.2013

Рішення ЄСПЛ є підставою для звільнення Тимошенко, переконана її дочка

1 хв читати

Дочка екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія заявляє, що ухвалене у вівторок рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі "Тимошенко проти України" є підставою для звільнення Ю.Тимошенко з-за ґрат, повідомляється на офіційному сайті екс-прем'єра у вівторок.

"Президент України на підставі рішення Європейського суду має всі можливості звільнити маму. І ми сподіваємося, що таке рішення буде ухвалено", - сказала Євгенія Тимошенко.

За її словами, рішення ЄСПЛ підтверджує, що під час судового розгляду так званої "газової" справи було порушено головні права Юлії Тимошенко, і перш за все – право на свободу. "Вся наша родина й мама дуже вдячні суддям Європейського суду за те, що вони так ретельно вивчили всі порушення прав Юлії Тимошенко, незважаючи на брутальну, брехливу та брудну пропаганду влади", - наголосила Є.Тимошенко.

Як повідомлялося, Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) визначив політичну мотивацію арешту екс-прем'єра Ю.Тимошенко в "газовій справі" та порушення її прав у зв'язку з арештом. Відповідне рішення ЄСПЛ оголосив у вівторок.

Згідно з регламентом ЄСПЛ, це рішення може бути оскаржене протягом трьох місяців у Великій палаті суду. Відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини, контроль за виконанням рішення ЄСПЛ покладається на Комітет міністрів Ради Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін погодив два законопроєкти в сфері дерегуляції - Шмигаль

Один цивільний загинув у Куп'янськ-Вузловому на Харківщині внаслідок авіаудару - ДСНС

Понад 60% американців вважають, що адміністрація Трампа повинна продовжувати допомогу Україні та запровадити санкції проти Росії – опитування

Кабмін розподілив ще 272,5 млн грн субвенції на будівництво укриттів у школах - Шмигаль

У Вінницькій та західних областях очікуються грози та шквальний вітер – синоптики

Сибіга подякував сенаторам за представлення проєкту резолюції, що засуджує викрадення Росією українських дітей

ДСНС підтверджує загибель двох людей під час пожежі на Білоцерківській ТЕЦ

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця – ОВА

СБУ задокументувала нові злочини російського пропагандиста Кисельова

Двоє людей загинули у Білій Церкві внаслідок пожежі на ТЕЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА