Інтерфакс-Україна
13:49 08.05.2013

В Україні понад 30 тис. правоохоронців слідкуватимуть за дотриманням правопорядку 9 травня

1 хв читати

Понад 30 тис. правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок в Україні 8 і 9 травня, під час святкування Дня перемоги.

Як повідомляється на сайті МВС України в середу, 8 травня в 200 населених пунктах країни заплановано 370 масових заходів, в яких візьмуть участь майже 139 тис. осіб. Правопорядок забезпечуватимуть 3,2 тис. міліціонерів і 160 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

9 травня в 2,5 тис. населених пунктах заплановано проведення 4,5 тис. масових заходів, в яких, як очікується, візьмуть участь понад 1,7 млн осіб. Наймасовіші акції очікуються в Харківській, Хмельницькій, Луганській, Вінницькій та Дніпропетровській областях. Охорону громадського порядку здійснюватимуть майже 27 тис. співробітників органів внутрішніх справ, зокрема 1,6 військовослужбовців внутрішніх військ.

У Києві правопорядок забезпечуватимуть 2,2 тис. правоохоронців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: готуємося до поїздки делегації на чолі з Зеленським на тиждень високого рівня ГА ООН у Нью-Йорку

Єрмак: Ще 16 українських дітей вдалось повернути із тимчасово окупованих територій

У Харкові 14-літній підліток за кермом родинної автівки скоїв ДТП, на його матір складено адмінпротокол

Бажаючі піти до війська за контрактом 60+ можуть звертатися до військових частин: процедуру запущено

Україна розцінює дії РФ напередодні парламентських виборів у Молдові як грубе втручання у внутрішні справи - МЗС

Батько вбитої українки Ірини Заруцької уже у США, аби попрощатися із донькою - МЗС України

Єврокомісія пропонує призупинити торговельні преференції для Ізраїлю та запровадити санкції проти ХАМАС та інших

МЗС України: були б раді проведенню зустрічі Сибіги з китайським колегою на полях тижня високого рівня ГА ООН

Україна очікує на візит польської делегації цього тижня на високому рівні - МЗС

Підозрювана у закупівлі овочерізок для шкільних укриттів у Києві виїхала до Туреччини, її оголосять у розшук - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА