Інтерфакс-Україна
10:15 16.05.2013

Музей історії Києва проведе нічні екскурсії

1 хв читати

17 і 18 травня Музейно-виставковий центр "Музей історії Києва" проведе нічні екскурсії на честь першого святкування Міжнародного дня музеїв, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА). У новому приміщенні музею на вул. Б.Хмельницького відвідувачі зможуть взяти участь у незвичайній екскурсії, під час якої зможуть не лише оглянути експозицію, а й зустрітися з історичними та літературними персонажами.

Гості музею побачать, як давньоруський ремісник виготовляє свої вироби з кістки, зможуть поставити запитання древньому мудрецю-літописцю, обрати для себе фасон сукні із журналу мод початку ХХ сторіччя.

Екскурсії проводитиме учениця Фундуклеївської гімназії Наталія Меньшова. По закінченні кожен відвідувач отримає фото на пам'ять з історичним або літературним героєм.

Початок екскурсії о 20.00 17 травня і о 19.00 18 травня за адресою: Київ, вул.Б.Хмельницького, 7 (станція метро "Театральна").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

США відновили постачання Україні деяких видів зброї – ЗМІ

Лідери республіканців у Конгресі заявили про готовність йти далі в питанні санкцій проти РФ - ЗМІ

Єврокомісарка з розширення Кос ставить завдання вступу України в ЄС в 2029 році

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

Свириденко: Україна на URC2025 оголосить 18 нових програм для залучення приватного капіталу, здебільшого для МСП

Дуда заявив про можливість закриття хабу в Жешуві через недооціненість ролі Польщі Україною та союзниками – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА