12:57 17.05.2013

ВВ МВС спростовують заяви про передислокацію військовослужбовців до Києва під акції 18 травня

1 хв читати

Командування Внутрішніх військ МВС спростувало інформацію депутата від фракції "Свобода" Юрія Сиротюка про масове прибуття до Києва додаткових підрозділів внутрішніх військ, повідомляє прес-служба внутрішніх військ.

"Офіційно повідомляємо, що з Вінницького регіону до Києва дійсно спрямовано 200 військовослужбовців. Однак розцінювати це як якесь "підкріплення" неможливо, оскільки нещодавно з Київського гарнізону були звільнені в запас 680 солдатів, що проходили строкову службу, а ті, які прийшли замість них, ще проходять так званий курс молодого бійця. Тому залучати їх до охорони громадського порядку міста Києва неможливо", - зазначається в заяві прес-служби відомства.

Водночас у прес-службі закликали представників ЗМІ, у своїх повідомленнях використовувати інформацію з офіційних джерел, "а не поширювати перекручені факти від зацікавлених осіб".

Як повідомлялося, крім Ю.Сиротюка, про стягання додаткового контингенту внутрішніх військ МВС заявляв і народний депутат від фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА