Інтерфакс-Україна
12:45 20.05.2013

У Києві журналісти біля будівлі МВС вимагали розслідування обставин побиття своїх колег 18 травня

2 хв читати

Близько сотні журналістів зібралися в Києві в понеділок біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України, вимагаючи звіту міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо розслідування побиття кореспондента "5 каналу" Ольги Сніцарчук і фотографа видання "Коммерсант" Владислава Соделя під час акції в суботу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок, до акції журналістів приєдналися також опозиційні депутати.

Учасники акції тримають плакати "Бездіяльність міліції - злочин", "Ганьба пасивній міліції".

Зокрема, народний депутат від фракції "УДАР" Ірина Геращенко повідомила, що опозиція вимагатиме звіту міністра внутрішніх справ у парламенті з розслідування цього інциденту. Крім того, опозиція вимагатиме створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування цього факту.

І.Геращенко також зазначила, що розслідування цього кримінального провадження має бути під контролем генерального прокурора Віктора Пшонки.

У свою чергу депутат від фракції ВО "Свобода" Андрій Іллєнко розповів, що міліція замість того, щоб розслідувати інцидент, який стався в суботу на вул. Велика Житомирська, та притягнути до відповідальності людину, котра побила журналістку, повістками викликає активістів "Свободи" на допити.

Через півгодини від початку мітингу журналістам повідомили, що міністр внутрішніх справ В.Захарченко вийде до них. Натомість із журналістами поспілкувався заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров, який повідомив, що за фактом побиття журналістів відкрито кримінальне провадження. Він також зазначив, що в рамках розслідування допитано свідків, і міліції відомо, хто бив журналістів.

Як повідомлялося, 18 травня вдень на вул. Велика Житомирська виник конфлікт між учасниками заходу, який згодом переріс у бійку. Молоді чоловіки почали кидатися пляшками з водою і камінням. У результаті кілька людей дістали тілесних ушкоджень.

Унаслідок інциденту постраждала журналістка "5 каналу" О.Сніцарчук і фотограф видання "Коммерсант" В.Содель.

Бійка трапилася під час акції опозиції "Вставай, Україно!" (на Софійській площі) та мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд із будівлею київського главку МВС.

За інформацією видання "Коммерсант-Украина", в бійці брали участь представники спортивного клубу. Згідно з журналістськими розслідуваннями, в нападі на журналістів брав участь спортсмен із м. Біла Церква (Київська обл.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

Єрмак зателефонував до Конгресу США та підтвердив запит на придбання ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА