Інтерфакс-Україна
12:02 21.05.2013

На Івано-Франківщині чоловік напідпитку розбив вхідні двері банку, переплутавши їх із дверима власного будинку

1 хв читати

У м. Долині Івано-Франківської області співробітники Державної служби охорони близько 2.00 вівторка отримали сигнал тривоги про спрацювання сигналізації в банківському відділенні на вулиці Грушевського.

"Прибувши на місце події, правоохоронці виявили невідомого чоловіка, який розбив склопакет вхідних дверей банку та намагався відчинити двері зсередини", - повідомляє сектор зв'язків із громадськістю УМВС в Івано-Франківській області у вівторок.

Під час розслідування міліціонери дізналися, що невідомий, перебуваючи в нетверезому стані, повертався додому.

"Переплутавши двері банку з дверима власного будинку, намагався їх відчинити. Вважаючи, що дружина навмисне замкнула двері, щоб його не впустити, розбив склопакет", - пояснили в міліції.

Затриманого доставили в Долинський райвідділ міліції. За цим фактом триває розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вкрай небезпечно для кожного народу, якщо якусь державу вважатимуть просто "територією" й намагатимуться поділити, – Зеленський

Через ворожий удар по прикордонню на Харківщині шпиталізовано літню жінку

Росіяни продовжують атакувати Херсонщину, троє людей загинули – ОВА

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ – Генштаб ЗСУ

Зеленський обговорив з прем’єром Швеції розвиток української військової авіації

В Одеській області в морі від вибухів невідомих предметів загинули три людини

В Україні в найближчі дві доби переважно без опадів, лише вночі на півночі та заході короткочасні дощі

Пасажиропотік через кордон встановив новий рекорд для воєнного часу

У Фінляндії пропонують скоротити фінансування інтеграції біженців: найбільше це вплине на українців

Росіяни за добу 28 разів обстріляли Донеччину, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА