Інтерфакс-Україна
12:22 21.05.2013

Українські товаровиробники після підписання ЗВТ з ЄС зможуть заощадити близько EUR487 млн на рік на експортних митах

1 хв читати

Українські товаровиробники, які експортують свою продукцію до Європи, зможуть заощадити на сплаті експортних мит близько EUR487 млн на рік після підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Як повідомив керівник торговельно-економічної секції представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж на конференції в Києві у вівторок, українські експортери зазнають значних витрат при експорті своєї продукції до Європи.

"Усі ці знижені тарифи матимуть важливий ефект, оскільки скоротяться витрати бізнесу на експорт в Україні. Я вважаю, що близько EUR487 млн на рік українські експортери зберігатимуть, не виплачуючи експортних мит. Також сільськогосподарський сектор України зможе зберегти EUR330 млн", - сказав він.

Н.Бердж наголосив, що в разі підписання ЗВТ з ЄС 95% імпортних мит для України будуть нульовими.

"Погляньмо на тарифне питання. Коли зона вільної торгівлі повністю працюватиме, то 95% імпортних тарифів будуть на рівні нуля, а інші 5% тарифів буде знижено, крім того, відкриються ринки для експорту та імпорту", - сказав він.

На думку представника ЄС, зниження тарифів істотно позначиться на агропромисловому та металургійному секторах України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В результаті ворожого удару на Київщині постраждав чоловік, зафіксовані пожежі – ОВА

У Шевченківському районі столиці зафіксовано руйнування в адмінбудівлі

У Дніпровському районі Києва евакуювали 9 людей через пожежу у пʼятиповерховому будинку – мер

КМВА: У Дніпровському районі столиці кількість постраждалих зросла до п’яти

У Харкові біля багатоповерхівки впав безпілотник типу "Гербера" - мер

Мер Києва повідомив про займання в багатоповерхівках і падіння уламків у різних районах міста

США розпочали операцію "Південний спис" для боротьби з наркотиками у Західній півкулі

Уламки впали на територію школи в Дарницькому районі Києва, двоє постраждалих у Дніпровському районі – Кличко

У Подільському районі Києва загорівся житловий будинок

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА