Інтерфакс-Україна
11:17 30.05.2013

Новий корпус для дітей-інвалідів побудують в одеському дитячому центрі "Молода гвардія"

1 хв читати

Новий корпус для дітей-інвалідів планується побудувати в дитячому центрі "Молода гвардія" в Одесі.

Відповідний проект першому віце-прем'єр-міністру України Сергію Арбузову презентував директор Фонду соціального захисту інвалідів Ігор Забокрицький.

Корпус матиме площу 3 тис. кв. м і зможе приймати до 1 тис. дітей на рік. Його обладнання дасть змогу відпочивати в ДЦ дітям-інвалідам із захворюваннями опорно-рухового апарату, з проблемами слуху та зору.

С.Арбузов, виступаючи пізніше перед журналістами, зазначив, що уряд має намір повністю забезпечити фінансування всіх українських центрів оздоровлення дітей.

"Грошей достатньо, щоб запустити всі ці установи", - сказав він.

У свою чергу міністр соціальної політики Наталія Королевська повідомила, що цього року в різних дитячих таборах України планується оздоровити 3 млн дітей, зокрема 100% дітей-сиріт і 50% дітей-інвалідів.

У рамках візиту до Одеси С.Арбузов і Н.Королевська, крім ДЦ "Молода гвардія", мають намір відвідати реабілітаційний центр для дітей з ураженням нервової системи Одеського обласного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє" і зустрітися з вихованцями дитячого будинку сімейного типу на базі сім'ї Олександра та Любові Литвинових.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА