Інтерфакс-Україна
16:04 30.05.2013

Немирю викликали на допит до МВС - "Батьківщина"

1 хв читати

Заступника голови партії "Батьківщина", голови комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорія Немирю 31 травня вранці викликають на допит до МВС у новій кримінальній справі, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"Я думаю, що це зроблено навмисно, щоб перешкодити мені взяти участь у мітингу опозиції завтра в Донецьку", - цитує Г. Немирю прес-служба.

У "Батьківщині" нагадали, що раніше Г. Немиря неодноразово ходив на допити до Генеральної прокуратури з "політично мотивованої справи, що викликало протест у багатьох чиновників і політиків ЄС".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС відправив під варту підозрювану в участі у схемі з розкрадання в "Енергоатомі" Зоріну із заставою 12 млн грн – ЗМІ

РФ уночі атакувала енергообʼєкти в Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях – "Укренерго"

Зеленський щодо заморожених активів РФ: Для росіян буде великою втратою, якщо ми зможемо отримати ці гроші

Відомо про шістьох поранених через удар БпЛА по Миколаєву

Зеленський: Ми маємо думати, як зупинити РФ зараз в Україні, бо росіяни готуються до великої війни в Європі у 2029-2030 рр.

Ветеран-розвідник може застосувати свої військові компетенції в логістиці, системах безпеки і ринковій аналітиці

Сили оборони відкинули ворога на Донеччині, окупанти мають успіх на Запоріжжі – DeepState

ЗМІ: Україна почала виробляти безпілотники-перехоплювачі разом зі США — Зеленський

Рубіо повідомив, що у Вашингтона вичерпуються можливості введення нових санкцій проти РФ – ЗМІ

"Азов" та "Хартія" долучилися до маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА