Інтерфакс-Україна
12:27 02.06.2013

На Хмельниччині блискавка забрала життя 14-річної дівчини

1 хв читати
На Хмельниччині блискавка забрала життя 14-річної дівчини

У Хмельницькій області загинула 14-річна дівчинка від ураження блискавкою.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, в суботу о 15.30 на пункт зв'язку 22-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Ярмолинці від голови Скаржинецької сільради надійшло повідомлення про загибель підлітка.

"Як з'ясувалося, 14-річна дівчина прямувала від клубу до власного помешкання і потрапила під зливу. Сховавшись під деревом, дівчина скористалася мобільним телефоном, внаслідок чого в неї влучила блискавка. Від отриманих ушкоджень дівчина померла на місці події", - зазначено в повідомленні.

Тіло загиблої направлено до Ярмолинецької судово-медичної експертизи.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає - користуватися мобільним телефоном під час грози категорично заборонено, оскільки він є джерелом електромагнітного випромінювання, що і притягує електричні розряди.

"Щоб уникнути зустрічі з блискавкою, треба пам'ятати про деякі правила: уникайте високих дерев, металевих парканів; якщо вас двоє, троє чи більше, не скупчуйтесь в укритті разом, а ховайтеся поодинці, бо розряд перебігає через контакт людських тіл; необхідно триматися подалі від електроприладів, антен, дротів, адже вони притягують розряд", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

LPP впровадила в мережі з понад 400 магазинів в Україні єдину систему цифровізації руху товарів та фінобліку

УЧХ допомагає постраждалим від повітряної атаки РФ у Тернополі та Харкові

Обшуки у директора з безпеки "Нафтогазу" не стосуються діяльності "Нафтогазу" – НАБУ

Україна і Польща створять спільну групу для запобігання російським диверсіям - Зеленський

Україна готова ділитися досвідом використання дронів, як для створення морської безпекової архітектури, так і в сільському господарстві - Сибіга

Рада звільнила міністра юстиції Галущенка

Окупаційний "губернатор" Запоріжжя Балицький заочно засуджений до довічного ув’язнення - СБУ

Двоє дітей загинули в Тернополі, усього жертв 20 - ДСНС

Україною у четвер-п'ятницю пройдуть дощі, вночі від 2° тепла до 3° морозу

Корупційний скандал в енергетиці не вплинув на консультації щодо "репараційного кредиту" - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА