Інтерфакс-Україна
12:40 03.06.2013

Дощова погода збережеться в Україні найближчими днями

2 хв читати
Дощова погода збережеться в Україні найближчими днями

У вівторок, 4 червня, погоду в Україні визначатиме вологе і тепле (на заході - прохолодне) повітря в полі зниженого тиску з атмосферними фронтами.

Як передає Укргідрометцентр, у західних областях очікуються дощі, подекуди грози, вночі та вранці - сильні дощі, в Карпатах дуже сильні; температура вночі +8-13°, удень +15-20°, у горах уночі +4-9°, удень +7-12°.

На решті територій пройдуть короткочасні дощі, грози (вдень у Криму та Приазов'ї подекуди сильні дощі, град і шквали 15-20 м/с); температура вночі +10-15°, на півдні до +17°, вдень +21-26° .

Вітер в Україні очікується переважно східний, 5-10 м/с.

У Києві - короткочасний дощ, місцями грози. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі +12-14°, удень +23-25°.

У середу, 5 червня, в Україні також очікуються короткочасні дощі, грози. В Криму та Приазов'ї подекуди пройдуть сильні дощі, в деяких районах град. Вітер східний, північно-східний, 5-10 м/с, місцями, крім західних і північних областей, пориви вітру та шквали 15-20 м/с.

Температура вночі +10-15°, на узбережжі морів до +18°, удень +21-26°, у Карпатах уночі +6-11°, удень +18-23°.

У Києві - короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі +12-14°, удень +23-25°.

3 червня температура води в Чорному й Азовському морях становила 19-23°, в Дніпрі біля Києва 20°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 4 червня найвища температура була +31,9° в 1901 році, а найнижча +4,3° у 1933 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА