19:27 05.06.2013

Російський журналіст Кисельов хоче українське громадянство

1 хв читати

Керівник "Національних інформаційних систем" телеканалу "Інтер" Євген Кисельов попросив у президента України Віктора Януковича українське громадянство.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, це прохання Є.Кисельов озвучив під час зустрічі В.Януковича з представниками ЗМІ в середу.

"У процесі неформального спілкування Євген Кисельов звернувся до президента з проханням про отримання українського громадянства", - наголошується в повідомленні.

Раніше стало відомо, що Є.Кисельов стане ведучим підсумкової інформаційно-аналітичної програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер". Як повідомлялося, протягом близько трьох років на каналі виходило ток-шоу "Велика політика з Євгеном Кисельовим".

У лютому Є.Кисельова призначили директором компанії "Національні інформаційні системи" (виробляє програми "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня" для телеканалу "Інтер").

Є.Кисельов (1956 р. н.) - російський журналіст, один із засновників телеканалу "НТВ", працював у Держтелерадіо СРСР, на радіостанції "Эхо Москвы", головним редактором газети "Московские новости", одним із ведучих програми "Время". У 2008-2009 рр. - головний редактор українського телеканалу ТВі, пізніше працював на телеканалі "Інтер".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА