Інтерфакс-Україна
10:09 06.06.2013

Кількість мільйонерів в Івано-Франківській області збільшилася на двох - до 26

1 хв читати

В Івано-Франківській області, за результатами кампанії з декларування доходів за 2012 рік, 26 громадян задекларували понад 1 млн грн доходів.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області в середу, загалом 11,5 тис. жителів області задекларували майже 700 млн грн доходів, що на 100 млн грн більше, ніж торік.

Зокрема, згідно з інформацією, гастарбайтери задекларували майже 11 млн грн і сплатили майже 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, громадяни, які отримали спадщину, задекларували майже 200 млн грн і сплатили 5,7 млн грн, від оренди майна задекларовано 6,2 млн грн та сплачено 0,4 млн грн.

В Управлінні Міндоходів нагадали, що громадяни, які задекларували до 1 травня доходи за 2012 рік, мають до 1 серпня сплатити зазначену в декларації суму податку на доходи фізичних осіб, а ті, хто не задекларував своїх доходів, іще мають право подати декларацію про майновий стан і доходи.

"Однак у разі неподання декларації, за наявності неоподатковуваних доходів, до таких громадян буде застосовано штрафні (фінансові) санкції", - зазначає прес-служба.

Як повідомлялося, за результатами кампанії з декларування доходів за 2011 рік в Івано-Франківській області кількість мільйонерів збільшилася на вісьмох осіб - до 24.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін ліквідував Коордраду з популяризації серед населення оздоровчої рухової активності

Кабмін затвердив порядок конкурсного відбору для надання фінпідтримки науковим фаховим виданням

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

Кабмін звільнив першого заступника держсекретаря уряду Ярему

Посередництво в процесі досягнення сталого миру та поверненні українських дітей обговорювали у Києві представники ПАР

Ворог ударив дроном по багатоповерхівці в Херсоні - дві жінки поранені

Зеленський: Першими, де застосують норму множинного громадянства України, стануть Німеччина, Польща, Чехія, США та Канада

Кабмін поширив дистанційне обстеження житла на території можливих бойових дій - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА